Overzicht

Willerby Vogue 2008

€ 37500,-
Incl BTW

Kenmerken

  • Categorie
    Chalet
  • Specificaties
    Dubbel glas
  • Slaapkamers
    2
  • Merk
    Willerby
  • Centrale verwarming
    Ja
  • Type dak
    Pannendak
  • Afmetingen
    caravans breder dan 3.70 m.

Omschrijving

Zeer luxe ruime Willerby the Voque met kunststof buitenbekleding, pannen dak,dubbele beglazing, 2 slaapkamers, centrale verwarming,  2 badkamers waarvan 1 met douchecabine en 1 met ligbad en verzinkt chassis.

Afmeting: 13.30 x 4.30 mtr
Bouwjaar 2008

Prijs: € 37.500,-

Indeling:

Zeer ruime Living welke d.m.v. schuifdeuren gescheiden is van het keukengedeelte. In de living staan comfortable zitmeubelen, er is ruim voldoende kastruimte en er is een gezellige sfeerhaard en plaats voor een TV aan de wand. Ook zijn er openslaande tuindeuren waardoor u buiten naar binnen haalt.

De keuken en de eethoek beschikken over een eettafel met 4 stoelen, een 4 pits gaskookplaat met wokbrander met RVS afzuigkap. Er is ook een grill oven en magnetron aanwezig. Verder is er ruimschoots werkruimte en kast ruimte aanwezig en ook een koel vries combinatie en zelfs een wasmachine ontbreken niet!

De masterbedroom is zeer royaal gesitueerd achterin de chalet. Deze heeft een speelse indeling met veel kastruimte en een eigen badkamer met toilet en wastafel.

De kleinere gasten slaapkamer bevindt zich naast de hoofd slaapkamer en hier staan 2 1 persoons bedden en ook hier is voldoende kastruimte aanwezig.

De Willerby beschikt over mooie hoofd badkamer met een toilet , douche, ligbad en een wastafel met meubel en spiegel.  

Deze stacaravan staat te koop voor € 37.500,- inclusief transport binnen Nederland m.u.v. De Waddeneilanden.

Meer weten over deze Willerby Vogue 2008

Neem contact op
0575 - 820991
info@wolfscaravans.nl

Plan een afspraak

Sta caravan tips